- Nauja
- Prekė sandėlyje
Vonios spintelė su veidrodžiu Riva SV55
Vonios spintelė su veidrodžiu Riva SV55


Vonios spintelė su veidrodžiu Riva SV55
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | RIVA, Riva |
| Artikulas | SV55 |
| Gylis | 21 cm |
| Plotis | 55 cm, 550 mm. |
| Aukštis | 70 cm, 135 mm. |
| Svoris | 12 kg, 12 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Medžiaga | Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP), Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDF) |
| Su veidrodžiu | Taip |
| Su praustuvu | Ne |
| Su maišytuvu | Ne |
| Komplekte | Spintelė |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Jūsų patogumui, baldas pateikiamas jau surinktas. Pridedami priedai (varžtai ir pakabos), skirti baldo tvirtinimui prie sienos |
| Ilgis | 702 mm. |
| Pagaminimo šalis | LT |