- Prekė sandėlyje
Vonios spintelė su veidrodžiu Riva SV54 Sonoma Oak
Vonios spintelė su veidrodžiu Riva SV54 Sonoma Oak



Vonios spintelė su veidrodžiu Riva SV54 Sonoma Oak
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | RIVA, Riva |
| Artikulas | SV54 |
| Gylis | 16.5 cm |
| Plotis | 54 cm, 540 mm. |
| Aukštis | 73 cm, 730 mm. |
| Spalva | Ruda sp |
| Medžiaga | Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP), Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDF) |
| Lentynų skaičius | 2 |
| Su veidrodžiu | Taip |
| Su praustuvu | Ne |
| Forma | Stačiakampis |
| Su maišytuvu | Ne |
| Komplekte | Spintelė |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Jūsų patogumui, baldas pateikiamas jau surinktas. Pridedami priedai (varžtai ir pakabos), skirti baldo tvirtinimui prie sienos |
| Svoris | 13.5 kg. |
| Ilgis | 165 mm. |
| Pagaminimo šalis | LT |