- Prekė sandėlyje
Vonios spintelė su praustuvu Riva SA55-4, balta
Vonios spintelė su praustuvu Riva SA55-4, balta



Vonios spintelė su praustuvu Riva SA55-4, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | RIVA, Riva |
| Artikulas | SA55-4 |
| Gylis | 34.6 cm |
| Plotis | 50.8 cm, 420 mm. |
| Aukštis | 81 cm, 840 mm. |
| Svoris | 30.5 kg, 29.7 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Medžiaga | Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP), Vidutinio tankio medienos plaušų plokštės (MDF) |
| Stalčių skaičius | 2 |
| Su veidrodžiu | Ne |
| Su praustuvu | Taip |
| Skylė maišytuvui | Taip |
| Perbėgimo skylė | Taip |
| Su maišytuvu | Ne |
| Rankenėlių skaičius | 2 |
| Komplekte | Praustuvas RIVA55 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Jūsų patogumui, baldas pateikiamas jau surinktas. Pridedami priedai (varžtai ir pakabos), skirti baldo tvirtinimui prie sienos |
| Ilgis | 530 mm. |
| Pagaminimo šalis | LT |