- Nauja
- Prekė sandėlyje
Vonios spintelė su praustuvu Elita Astra, pilk, 40,5x80x53
Vonios spintelė su praustuvu Elita Astra, pilk, 40,5x80x53



Vonios spintelė su praustuvu Elita Astra, pilk, 40,5x80x53
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELITA, Elita |
| Artikulas | 169760 |
| Gylis | 40.5 cm |
| Plotis | 80 cm, 405 mm. |
| Aukštis | 53 cm, 567 mm. |
| Svoris | 43.6 kg, 37.2 kg. |
| Spalva | Pilka sp |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Stalčių skaičius | 2 |
| Su veidrodžiu | Ne |
| Su praustuvu | Taip |
| Su maišytuvu | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 816 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |