Dušo kėdė su atlošu ir porankiais suteikia papildomą atramą. Jos aukštis reguliuojamas nuo 43 cm iki 56 cm, o maksimali vartotojo svorio riba yra 110 kg.
Dušo kėdė su atlošu ir porankiais suteikia papildomą atramą. Jos aukštis reguliuojamas nuo 43 cm iki 56 cm, o maksimali vartotojo svorio riba yra 110 kg.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Dušo kėdė turi atlošą ir porankius, kurie suteikia papildomą atramą. Jos aukštis reguliuojamas nuo 43 cm iki 56 cm, o maksimalus naudotojo svoris yra 110 kg.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Dušo Kėdė |
| Modelis | Dušo Kėdė Su Atlošu Ir Porankiais |
Specifikacijos | |
| Medžiaga | Termoplastikas, Putos, Aliuminis, Polipropilenas, Polietilenas |
| Produkto Spalva | Pilka, Balta |
| Atlošo Išmatavimai | 41 x 17 x 2.5 cm |
| Sėdynės Plotis | 40 cm |
| Sėdynės Gylis | 33 cm |
| Svoris | 3.5 kg |
Aukščio Reguliavimas | |
| Minimali Sėdynės Aukštis | 43 cm |
| Maksimalus Sėdynės Aukštis | 56 cm |
Saugumo Įspėjimas | |
| Įspėjimai | Įsitikinkite, kad kėdė yra stabili prieš naudojimą. Reguliariai tikrinkite varžtų ir jungčių būklę. Patikrinkite, ar produktas nėra pažeistas prieš naudojimą. |