- Nauja
- Prekė sandėlyje
VEIDRODIS PAK BERĖM TORRENT L50/60 BALT
VEIDRODIS PAK BERĖM TORRENT L50/60 BALT


VEIDRODIS PAK BERĖM TORRENT L50/60 BALT
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | DEFTRANS, Deftrans |
| Aukštis | 50 cm, 25 mm. |
| Plotis | 60 cm, 515 mm. |
| Veidrodžio tipas | Kabinamas |
| Su rėmu | Ne |
| Svoris | 14 kg, 14 kg. |
| Forma | Stačiakampis |
| Su spintele | Ne |
| Su apšvietimu | Ne |
| Tamsintas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 675 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |