Ani Plast Econom WC5050EU Filling Valve Horizontal
Ani Plast Econom WC5050EU Filling Valve Horizontal
Ani Plast Econom WC5050EU Filling Valve Horizontal
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | ANI_PLAST, Ani Plast |
| Material | Plastic |
| Height | 230mm, 65 mm. |
| Length | 51mm, 440 mm. |
| Width | 123mm, 275 mm. |
| Adjustable height | No |
| Water supply mechanism | Side |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Additional information | Type: filling valve. Horizontal |
| Weight | 0.23 kg. |
| Country of manufacture | EN |