- Nauja
- Prekė sandėlyje
Vandeninis rankšluosčių džiovintuvas Elonika Kop, 87 x 47 cm
Vandeninis rankšluosčių džiovintuvas Elonika Kop, 87 x 47 cm


Vandeninis rankšluosčių džiovintuvas Elonika Kop, 87 x 47 cm
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELONIKA, Elonika |
| Tinka naudoti | Uždarose vandens šildymo sistemose, Atvirose vandens šildymo sistemose |
| Medžiaga | Varis |
| Spalva | Chromo sp |
| Aukštis | 87 cm, 100 mm. |
| Plotis | 47 cm, 600 mm. |
| Galia | 198 W |
| Sienelės storis | 0.15 cm |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 6.5 kg. |
| Ilgis | 920 mm. |
| Pagaminimo šalis | LT |