- Nauja
- Prekė sandėlyje
Vandeninis rankšl džiovintuvas Elonika EV547KL, 47x65.5 cm
Vandeninis rankšl džiovintuvas Elonika EV547KL, 47x65.5 cm



Vandeninis rankšl džiovintuvas Elonika EV547KL, 47x65.5 cm
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELONIKA, Elonika |
| Tinka naudoti | Uždarose vandens šildymo sistemose, Atvirose vandens šildymo sistemose |
| Medžiaga | Varis |
| Spalva | Chromo sp |
| Aukštis | 65.5 cm, 70 mm. |
| Plotis | 47 cm, 530 mm. |
| Galia | 90 W |
| Maksimalus slėgis | 12 Bar |
| Laikiklių skaičius | 4 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Prijungimo skesmuo vidinis - G ½"-A |
| Svoris | 3.6 kg. |
| Ilgis | 660 mm. |
| Pagaminimo šalis | LT |