- Nauja
- Prekė sandėlyje
Vanden. rankšl. džiovintuv. Korado, tiesus, balta, 60x90 cm
Vanden. rankšl. džiovintuv. Korado, tiesus, balta, 60x90 cm



Vanden. rankšl. džiovintuv. Korado, tiesus, balta, 60x90 cm
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | KORALUX, Koralux |
| Tinka naudoti | Uždarose vandens šildymo sistemose |
| Medžiaga | Anglies plienas |
| Spalva | Balta sp |
| Aukštis | 90 cm, 900 mm. |
| Plotis | 60 cm, 30 mm. |
| Galia | 429 W |
| Maksimalus slėgis | 10 Bar |
| Sriegis | 4 × G 1/2" |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 8.24 kg. |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | CZ |