- Nauja
- Prekė sandėlyje
Vanden. rankšl. džiovintuv. Korado, lenktas, pilka, 50x70 cm
Vanden. rankšl. džiovintuv. Korado, lenktas, pilka, 50x70 cm



Vanden. rankšl. džiovintuv. Korado, lenktas, pilka, 50x70 cm
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | KORALUX, Koralux |
| Tinka naudoti | Uždarose vandens šildymo sistemose |
| Medžiaga | Anglies plienas |
| Spalva | Pilka sp |
| Aukštis | 70 cm, 700 mm. |
| Plotis | 50 cm, 55 mm. |
| Galia | 280 W |
| Maksimalus slėgis | 10 Bar |
| Sriegis | 4 × G 1/2" |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Spalva - antracito |
| Svoris | 5.78 kg. |
| Ilgis | 495 mm. |
| Pagaminimo šalis | CZ |