- New
- In stock
WAT TOW HEATER RONDO CLASSIC 500X1220 W
WAT TOW HEATER RONDO CLASSIC 500X1220 W



WAT TOW HEATER RONDO CLASSIC 500X1220 W
Guarantee
60 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Prekės ženklas | KORALUX, Koralux |
| Tinka naudoti | Uždarose vandens šildymo sistemose |
| Medžiaga | Anglies plienas |
| Spalva | Balta sp |
| Aukštis | 122 cm, 1220 mm. |
| Plotis | 50 cm, 55 mm. |
| Galia | 507 W |
| Maksimalus slėgis | 10 Bar |
| Sriegis | 4 × G 1/2" |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 9.53 kg. |
| Ilgis | 495 mm. |
| Pagaminimo šalis | CZ |