- Prekė sandėlyje
Unitazo bakelis Tycner 410
Unitazo bakelis Tycner 410



Unitazo bakelis Tycner 410
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TYCNER, Tycner |
| Artikulas | 410 |
| Medžiaga | Plastikas |
| Spalva | Balta sp |
| Ilgis | 45 cm, 450 mm. |
| Plotis | 16 cm, 340 mm. |
| Aukštis | 34 - 34cm, 160 mm. |
| Vandens bakelio talpa | 9 l |
| Vandens padavimo mechanizmas | Šoninis |
| Vandens nuleidimo sąnaudos | 9 - 9l |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 2.48 kg. |
| Pagaminimo šalis | PL |