ŠEPETYS UNITAZO TESA EKKRO 40233
ŠEPETYS UNITAZO TESA EKKRO 40233



ŠEPETYS UNITAZO TESA EKKRO 40233
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TESA, Tesa |
| Medžiaga | Metalas, Stiklas |
| Spalva | Balta sp., Chromo sp |
| Montavimas | Klijuojama |
| Ilgis | 14.7 cm, 120 mm. |
| Aukštis | 39 cm, 300 mm. |
| Plotis | 11.6 cm, 120 mm. |
| Papildoma informacija | tesa.Power.Kit Glue Klijai: Atsargiai! Naudojant gali susidaryti pavojingų įkvepiamų dulkių. Neįkvėpti dulkių |
| Svoris | 1.0055 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |