RINKIN TVIRTINIMO TESA 2VNT 40349 BK43-2
RINKIN TVIRTINIMO TESA 2VNT 40349 BK43-2


RINKIN TVIRTINIMO TESA 2VNT 40349 BK43-2
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TESA, Tesa |
| Ilgis | 16 mm, 25 mm. |
| Plotis | 34 mm, 123 mm. |
| Aukštis | 34 mm, 179 mm. |
| Spalva | Ruda sp., Vario sp |
| Medžiaga | Varis |
| Tvirtinimas | Klijuojamas |
| Vienetai pakuotėje | 2 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | tesa.Power.Kit Glue Klijai: Atsargiai! Naudojant gali susidaryti pavojingų įkvepiamų dulkių. Neįkvėpti dulkių |
| Svoris | 0.0795 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |