- Prekė sandėlyje
PYRAMIS DOTUVAS DP-01 VULKANIS
PYRAMIS DOTUVAS DP-01 VULKANIS


PYRAMIS DOTUVAS DP-01 VULKANIS
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 14*
d. d.
| Easy to install | Yes |
| Product colour | Black |
| Proper use | Indoor |
| Volume | 300 ml |
| Reusable | Yes |
| Wall mountable | No |
| Width | 105 mm |
| Height | 240 mm |