Medinė dušo kėdė su reguliuojamu aukščiu ir atlošu užtikrina patogumą ir papildomą palaikymą, o jo baltos apdailos ir natūralaus medžio akcentų derinys suteikia estetinį patrauklumą.
Medinė dušo kėdė su reguliuojamu aukščiu ir atlošu užtikrina patogumą ir papildomą palaikymą, o jo baltos apdailos ir natūralaus medžio akcentų derinys suteikia estetinį patrauklumą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Ši medinė dušo kėdė su reguliuojamu aukščiu ir atlošu užtikrina patogumą ir stabilumą. Estetiškai patrauklus dizainas su baltu apdailu ir natūralaus medžio akcentais suteikia funkcionalumo.
Techniniai Duomenys | |
|---|---|
| Produkto Spalva | Balta, Medis |
| Didžiausias Naudotojo Svoris | 136 kg |
| Reguliuojamas Aukštis | Taip |
| Porankiai | Taip |
| Medžiaga | Medis, Aliuminis |
| Nuimamas Atlošas | Taip |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Plotis | 680 mm |
| Sėdynės Plotis | 47 cm |
| Sėdynės Gylis | 29 cm |
| Gylis | 580 mm |
| Aukštis (Maks) | 90 cm |
| Minimali Aukštis | 80 cm |