LAIKIKL TUAL POPIER TESA MOON 40622 JUOD
LAIKIKL TUAL POPIER TESA MOON 40622 JUOD



LAIKIKL TUAL POPIER TESA MOON 40622 JUOD
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TESA, Tesa |
| Ilgis | 5.3 cm, 85 mm. |
| Plotis | 14 cm, 135 mm. |
| Aukštis | 12.8 cm, 155 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Medžiaga | Metalas |
| Tvirtinimo detalės komplekte | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | tesa.Power.Kit Glue Klijai: Atsargiai! Naudojant gali susidaryti pavojingų įkvepiamų dulkių. Neįkvėpti dulkių |
| Svoris | 0.4355 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |