LAIKIKL TUAL POP TESA EKKRO 40232 CHROMAS
LAIKIKL TUAL POP TESA EKKRO 40232 CHROMAS



LAIKIKL TUAL POP TESA EKKRO 40232 CHROMAS
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TESA, Tesa |
| Ilgis | 4.7 cm, 85 mm. |
| Plotis | 13.3 cm, 135 mm. |
| Aukštis | 11 cm, 155 mm. |
| Spalva | Chromo sp |
| Medžiaga | Metalas |
| Tvirtinimo detalės komplekte | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | tesa.Power.Kit Glue Klijai: Atsargiai! Naudojant gali susidaryti pavojingų įkvepiamų dulkių. Neįkvėpti dulkių |
| Svoris | 0.4095 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |