LAIKIKL RANKŠL TESA SMOOZ 40321
LAIKIKL RANKŠL TESA SMOOZ 40321



LAIKIKL RANKŠL TESA SMOOZ 40321
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TESA, Tesa |
| Ilgis | 11.5 cm, 65 mm. |
| Plotis | 64 cm, 135 mm. |
| Aukštis | 5 cm, 650 mm. |
| Spalva | Chromo sp |
| Medžiaga | Metalas |
| Tvirtinimas | Klijuojamas |
| Vienetai pakuotėje | 2 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | tesa.Power.Kit Glue Klijai: Atsargiai! Naudojant gali susidaryti pavojingų įkvepiamų dulkių. Neįkvėpti dulkių |
| Svoris | 1.0275 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |