- Nauja
- Prekė sandėlyje
Elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Elonika EE 360S3K
Elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Elonika EE 360S3K


Elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Elonika EE 360S3K
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELONIKA, Elonika |
| Medžiaga | Plienas |
| Spalva | Chromo sp |
| Aukštis | 39 cm, 60 mm. |
| Plotis | 46.5 cm, 470 mm. |
| Galia | 40 W |
| Sienelės storis | 0.12 cm |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Medžiaga: nerūdijantis plienas |
| Pajungimas | kairinis |
| Svoris | 2.24 kg. |
| Ilgis | 530 mm. |
| Pagaminimo šalis | LT |