- Nauja
- Prekė sandėlyje
Akmens masės vonia Deco NUDO 166x72.5x63
Akmens masės vonia Deco NUDO 166x72.5x63


Akmens masės vonia Deco NUDO 166x72.5x63
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PAA, Paa |
| Modelis | Nudo |
| Vonios tipas | Laisvai pastatoma |
| Medžiaga | Akmens masė |
| Ilgis | 166 cm, 1660 mm. |
| Plotis | 72.5 cm, 720 mm. |
| Aukštis | 63 cm, 630 mm. |
| Forma | Ovalas |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 130 kg, 144 kg. |
| Perbėgimo skylė | Taip |
| Komplekte | Kojos ir sifonas komplekte |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Sifonas komplekte | Taip |
| Panelė komplekte | Taip |
| Su kojelėmis | Taip |
| Pagaminimo šalis | LV |