- Prekė sandelyje
SKARDA KEPIMO AIRFRY E9OOAFWM ELX
SKARDA KEPIMO AIRFRY E9OOAFWM ELX



SKARDA KEPIMO AIRFRY E9OOAFWM ELX
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Artikulas | "AirFry" |
| Ilgis | 38.2 cm, 394 mm. |
| Plotis | 46.8 cm, 478 mm. |
| Svoris | 0.91 kg, 1.01 kg. |
| Medžiaga | Nerūdijantysis plienas |
| Papildoma informacija | Specialiai sukurta tinklinė struktūra užtikrina didesnę oro cirkuliaciją ir nuolatinį oro srautą, šildo maistą iš visų pusių ir nereikalauja maisto apversti ar vartyti gaminant. Orkaitės skarda "AirFry" leidžia vienu ypu pagaminti daugiau maisto bei pagerina oro cirkuliaciją. Kad visi mėgstami patiekalai būtų traškūs, tiesiog padėkite skardą ant orkaitės lentynos ir naudokite "AirFry", picos arba kepimo su ventiliatoriumi funkciją |
| Aukštis | 37 mm. |
| Pagaminimo šalis | DE |