Viryklė GORENJE GECS6C70XC
Viryklė GORENJE GECS6C70XC


Viryklė GORENJE GECS6C70XC
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Standartizuotas gylis | 60 cm |
| Gamintojas | Gorenje |
| Viryklės tipas | Elektrinis |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Kaitlentės tipas | Elektrinis |
| Orkaitės tipas | Elektrinis |
| Paviršiaus medžiaga | Vitrokeramika |
| Orkaitės išsivalymo technologija | Ne, Ne |
| Padas | 71 litras |
| Garų tipas | Papildomas garas (be garo generatoriaus) |
| Konvekcija | Taip |
| Orkaitės kepimo skardų laikikliai | Ne |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Greito įkaitinimo funkcija | Taip |
| Valdymas | Nespaudžiamos rankenėlės |
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
| Automatinės kepimo programos | Nėra |
| Indų laikymo vieta | Taip |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Praplėtimo zonos | Taip |
| Vidaus apšvietimas | Taip |
| Mėsos termometras | Taip |
| Kaitinimo elementų skaičius paviršiuje | 4 |
| Gaminimo funkcijos | 11 |
| Liekamosios šilumos indikatorius | Taip |
| Belaidė integracija su gartraukiu | Taip |
| Aukštis | 85 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Gylis | 60 cm |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Viryklės dangtis | Ne |