- Prekė sandėlyje
Viryklė ELECTROLUX LKR540266X
Viryklė ELECTROLUX LKR540266X


Viryklė ELECTROLUX LKR540266X
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 6*
d. d.
| Gamintojas | „Electrolux“ |
| Kaitlentės tipas | Elektrinis |
| Orkaitės tipas | Elektrinis |
| Standartizuotas plotis | 50 cm |
| Paviršiaus medžiaga | Vitrokeramika |
| Orkaitės išsivalymo technologija | Ne, Ne |
| Padas | 57 litrai |
| Garų tipas | Ne |
| Konvekcija | Taip |
| Orkaitės kepimo skardų laikikliai | Ne |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Valdymas | Nespaudžiamos rankenėlės |
| Spalva | Nerūdijantis plienas |
| Automatinės kepimo programos | Nėra |
| Indų laikymo vieta | Taip |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Praplėtimo zonos | Taip |
| Vidaus apšvietimas | Taip |
| Mėsos termometras | Taip |
| Kaitinimo elementų skaičius paviršiuje | 4 |
| Gaminimo funkcijos | 6 |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Belaidė integracija su gartraukiu | Taip |
| Plotis | 50 cm |
| Gylis | 60 cm |
| Standartizuotas gylis | 60 cm |