- Prekė sandėlyje
Viryklė AEG CIB56491BW
Viryklė AEG CIB56491BW



Viryklė AEG CIB56491BW
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | LAIKAS |
| Kaitlentės tipas | Indukcija |
| Orkaitės tipas | Elektrinis |
| Standartizuotas plotis | 50 cm |
| Orkaitės išsivalymo technologija | Ne, Ne |
| Padas | 58 litrai |
| Garų tipas | Papildomas garas (be garo generatoriaus) |
| Konvekcija | Taip |
| Orkaitės kepimo skardų laikikliai | 1 lygio teleskopiniai bėgeliai |
| Minkštas durelių uždarymas | Taip |
| Valdymas | Įspaudžiamos ir išspaudžiamos rankenėlės (PIPO) / Jutiklinis valdymas |
| Spalva | Balta |
| Automatinės kepimo programos | Nėra |
| Indų laikymo vieta | Taip |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Praplėtimo zonos | Ne |
| Vidaus apšvietimas | Taip |
| Mėsos termometras | Taip |
| Kaitinimo elementų skaičius paviršiuje | 4 |
| Gaminimo funkcijos | 9 |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Belaidė integracija su gartraukiu | Taip |
| Galingumas | 9868 V |
| Aukštis | 85,8 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Gylis | 60 cm |
| Standartizuotas aukštis | 90 cm |
| Standartizuotas gylis | 60 cm |