- Prekė sandelyje
Virtuvinis kombainas Bosch MultiTalent 8 MC812S820, 1250 W
Virtuvinis kombainas Bosch MultiTalent 8 MC812S820, 1250 W
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Modelis | MultiTalent 8 MC812S820 |
| Plotis | 25 cm, 400 mm. |
| Gylis | 30 cm |
| Aukštis | 43 cm, 392 mm. |
| Svoris | 5.227 kg, 6 kg. |
| Maisto ruošimo indo talpa | 1.5 l |
| Spalva | Sidabro sp |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Galia | 1250 W |
| Funkcijų skaičius | 6 |
| Kombaino funkcijos | Pjaustymas - funkcija norint supjaustyti produktus, pvz. agurkus, salierus, pomidorus, ridikus ir kitas daržoves, sveikoms salotoms., Tarkavimas - naudingas norint sutarkuoti sūrį picai arba daržoves padažui., Smulkinimas - galėsite ruošti kokteilius, gėrimus, tyreles ir kitus skirtingus mišinius., Maišymas - leis suminkyti vientisą ir nuoseklią tešlą., Plakimas - tinka kiaušinio baltymui išplakti, kai reikia gaminti tortą., Citrusinių vaisių sulčiaspaudė - apelsinai, citrinos, greipfrutai, žaliosios citrinos, kiviai ir kiti citrusiniai vaisiai taip pat yra puikus vitaminų šaltinis, todėl norint neprarasti nė lašelio sulčių, būtina specialios rūšies sulčiaspaudė |
| Pulsinis režimas | Taip |
| Bepakopis greičio valdymas | Taip |
| Laikmatis | Ne |
| Apsauga nuo perkaitimo | Ne |
| Ekranas | Ne |
| Valdymas | Mechaninis |
| Komplektacija | Smulkintuvas, Diskas pjaustymui (1 vnt.), Antgalis tešlai (1 vnt.), Sulčiaspaudė citrusiniams vaisiams (1 vnt.), Tarkavimo diskas (1 vnt.), Stūmiklis (1 vnt.) |
| Neslystantis pagrindas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Guminės kojelės-siurbtukai. Svoris: 430 x 250 x 300 mm. Svoris: 5,227 kg |
| Ilgis | 400 mm. |
| Pagaminimo šalis | SI |