-
−6%
Mercusys AC1200 dviejų juostų belaidis maršrutizatorius
Mercusys AC1200 dviejų juostų belaidis maršrutizatorius
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė |
| Išėjimo įtampa | 9 V |
| Išėjimo srovė | 0,85 A |
| Saugumo algoritmai | WPA2-PSK, WPA-PSK |
| MAC adresų filtravimas | Taip |
| Ugniasienė | Taip |
| IP adresų filtravimas | Taip |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| Svečio prieiga | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Valdymas žiniatinklyje | Taip |
| Plotis | 222 mm |
| Gylis | 140 mm |
| Ūgis | 32 mm |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 100 Mb/s, 10 |
| Kabelių technologija | 10/100Base-T(X) |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Greitas Ethernet |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Pridedami laidai | LAN (RJ-45) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 867 Mb/s |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 4“ (802.11n), „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11g, 802.11b |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| DHCP klientas | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| USB prievadas | Ne |
| Atminties kortelės lizdas(-ai) | Ne |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| Antenų kiekis | 4 |
| Antenos stiprinimo lygis (maks.) | 5 dBi |
| Antenos dizainas | Išorinis |
| Ethernet WAN | Taip |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| DSL WAN | Ne |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Ne |
| 5G | Ne |
| 3G | Ne |
| 4G | Ne |