-
−1%
Mercusys AC10 belaidis maršruto parinktuvas Fast Ethernet Dviejų juostų (2,4 GHz / 5 GHz) Balta
Mercusys AC10 belaidis maršruto parinktuvas Fast Ethernet Dviejų juostų (2,4 GHz / 5 GHz) Balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Balta |
| Išėjimo įtampa | 9 V |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė |
| Išėjimo srovė | 0,85 A |
| Saugumo algoritmai | WPA2 WPA WEP WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| WPS mygtukas | Taip |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Greitas Ethernet |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 10, 100 Mb/s |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11g, „Wi-Fi 4“ (802.11n), 802.11a, „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11b |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 867 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 300 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 867 Mb/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Antenų kiekis | 4 |
| Antenos stiprinimo lygis (maks.) | 5 dBi |
| Antenos dizainas | Išorinis |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Ne |
| DSL WAN | Ne |
| Ethernet WAN | Taip |
| 4G | Ne |
| 3G | Ne |