IMOU HX21 AX3000 dviejų juostų „Wi-Fi 6“ maršrutizatorius
IMOU HX21 AX3000 dviejų juostų „Wi-Fi 6“ maršrutizatorius
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Balta |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Indikacinė lemputė | Taip |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Išorinis maitinimo adapteris | Taip |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–60 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| VPN palaikymas | PPTP, OpenVPN, IPSec |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 100, 10, 1000 |
| VPN perdavimas | Taip |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac |
| Ethernet LAN | Taip |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos naršyklės | „Internet Explorer 11“, „Firefox 12.0“, „Chrome 20.0“, „Safari 4.0“ |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Pridedami laidai | LAN (RJ-45) |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Antena pridedama | Taip |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 574 Mb/s |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 2402 Mb/s |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 4“ (802.11n), 802.11g, „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11b, 802.11a, „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Antenos dizainas | Išorinis |
| Antenų kiekis | 5 |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Ne |
| WAN ryšio tipas | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Taip |
| DSL WAN | Ne |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| Įėjimo srovė | 1,5 A |
| Įėjimo įtampa | 12 V |
| 5G | Ne |
| 4G | Ne |
| 3G | Ne |
| Įspėjimai | Produktas gali skleisti radijo bangas, kurios gali trikdyti kitų elektroninių prietaisų veikimą. Neatidarykite prietaiso korpuso – elektros smūgio pavojus. Venkite sąlyčio su skysčiais, nes tai gali sukelti elektros smūgį. |
| Tvarumo sertifikatai | CE |
| Tvarumo atitiktis | Taip |