CUDY WR6500H 2.5G Wi-Fi 7 maršrutizatorius
CUDY WR6500H 2.5G Wi-Fi 7 maršrutizatorius
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Procesoriaus dažnis | 2 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus modelis | ARM Cortex-A7 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Išėjimo srovė | 1,5 A |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 17 W |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Saugumo algoritmai | WPA WPA3, WPA2 |
| Svečio prieiga | Taip |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Ugniasienės apsauga | SPI, DoS |
| demilitarinės zonos palaikymas | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| WPS mygtukas | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| OFDMA | Taip |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| Belaidžio ryšio statistika | Taip |
| Svoris | 580,4 g |
| Gylis | 48,2 mm |
| Plotis | 253 mm |
| Ūgis | 152,5 mm |
| Porto suaktyvinimas | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 100, 10, 2500 Mb/s, 1000 Mb/s |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | 2,5 gigabito eternetas |
| Uosto peradresavimas | Taip |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Pridedami laidai | LAN (RJ-45) |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis (2,4 GHz) | 688 Mb/s |
| Statinis IP adresas | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis (5 GHz) | 5765 Mb/s |
| Taškas-taškas protokolas per Ethernet (PPPoE) | Taip |
| DHCP klientas | Taip |
| Palaikomi tinklo protokolai | IPv4 / IPv6 |
| Universalus prijungimas ir naudojimas (UPnP) | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| Ethernet WAN prievadų skaičius | 1 |
| WAN ryšio tipas | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Taip |
| Įspėjimai | Nelaikykite prietaiso ekstremaliose temperatūrose., Neardykite įrenginio patys, kyla elektros smūgio pavojus. Saugokite prietaisą nuo vandens ar drėgmės. |