GEFU MESSIMO ORKOS TERMOMETRAS G-21870
GEFU MESSIMO ORKOS TERMOMETRAS G-21870


GEFU MESSIMO ORKOS TERMOMETRAS G-21870
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Temperature measurement units | F, °C |
| Product colour | Black, Stainless steel |
| Material | Stainless steel |
| Display type | Analog |
| Type | Analog |
| Temperature range (T-T) | -50 - 300 °C |
| Width | 93 mm |
| Height | 20 mm |