„Xiaomi QLED TV A Pro 2026“ 65 colių
„Xiaomi QLED TV A Pro 2026“ 65 colių
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Svoris | 19,9 kg. |
| Gylis | 1 metai. |
| Plotis | 0,55 m. |
| Ūgis | 0,75 m. |
| TVX01 Įstrižainė coliais | 65" |
| TVX04 ekrano raiška | Itin HD 4K (3840 x 2160) |
| TVX03 atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Derintuvas | DVB-T / C / S2 / T2 |
| Garso galia | 10 W x 2 |
| Skaitmeninė garso signalo išvestis | Optinis |
| TVX12 USB | 1 (USB 2.0) |
| TVX14 VESA dydis | 300 x 300 mm |
| Matmenys su stovu (P x A x G) | 1445 x 900 x 391 |
| Svoris su stovu | 13 |
| Matmenys be stovo (P x A x G) | 1445 x 833 x 75 |
| Svoris be stovo | 12.7 |
| TVX15 garantija asmenims | 2 metai |
| TVX07 operacinė sistema | „Google“ televizija |
| TVX08 procesorius | Keturratis A55 |
| Spalva | Pilka, pilka |
| Balso valdymas | Taip, taip |
| Išmanusis nuotolinio valdymo pultas | Įtraukta |
| Valdymas išmaniaisiais įrenginiais | Yra |
| TVX09 belaidis internetas | Taip, įmontuota |
| TVX05 mikro pritemdymas | Nėra |
| Ambilight | Nėra |
| Vaizdo įrašymo parinktis | Nėra |
| Vaizdas vaizde | Nėra |
| „Miracast“ technologija | Taip, Airplay2 |
| TVX11 nuotolinio valdymo pultas | Išmanus nuotolinio valdymo pultas |
| TVX13 HDMI | 3 |
| Energijos suvartojimo klasė | F |
| TVX10 „Bluetooth“ | Yra |
| Ekrano tipas | Butas |
| Metinis energijos suvartojimas | Nėra informacijos |
| Energijos suvartojimas aktyviuoju režimu | Nėra informacijos |
| TVX02 ekrano dydis (cm) | 165 |
| Mikro pritemdymo technologija | Nėra |
| Apšvietimo technologija | Nėra |
| Išmaniosios televizijos technologija | Yra |
| „Wi-Fi“ palaikymas | Yra |
| Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | HDR10+ |
| TVX06 vaizdo procesorius | Kvantinis taškas |
| Garso sistema | „Dolby Audio“, DTS-X, DTS-Virtual |
| Televizoriaus tipas | QLED 4K |
| Išmaniosios televizijos platforma | Kita |
| Garantija juridiniams asmenims | 1 metai |
| Energijos suvartojimas (1000 valandų) | 100 |
| Pridedamas tvirtinimo rinkinys | Nėra |
| Bendrasis modelis | „Xiaomi“ televizorius „TV A Pro 2026“ |
| Energijos ženklinimo tipas | 5 |
| Plotis (be stovo) | 1445 mm |
| Aukštis (be stovo) | 833 mm |
| Gylis (be stovo) | 75 mm |
| Plotis (su stovu) | 1445 mm |
| Gylis (su stovu) | 391 mm |
| Aukštis (su stovu) | 900 mm |
| Skaitmeninė optinė garso išvestis | Yra |
| Skaitmeninė koaksialinė garso išvestis | Nėra |