TV KIVI 40F710QB 40\'\' LED FHD Google TV, Dolby Audio, HDR, Max Vivid
TV KIVI 40F710QB 40\'\' LED FHD Google TV, Dolby Audio, HDR, Max Vivid
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Ekrano tipas | LCD |
| Ekrano technologija | TFT aktyvioji matrica |
| Matricos tipas | SKELBIMAI |
| Įstrižainės ilgis | 40" |
| Matomo ekrano įstrižainės ilgis | 40" |
| Žingsnio tipas | Taškų žingsnis |
| Žingsnio plotis | 0,461 mm |
| Spalvų palaikymas | 16,7 mln. |
| Maksimali raiška | 1920x1080 |
| Maksimalus vaizdo atnaujinimo dažnis esant maksimaliai raiškai | 60 Hz |
| Vaizdo kraštinių santykis | 16:9 |
| Dinaminis kontrasto santykis | 1 800:1 |
| Vaizdo maks. H matymo kampas | 178° |
| Vaizdo maks. V matymo kampas | 178° |
| Ekrano funkcijos | Berėmės ekrano Apsauga nuo akinimo Tiesioginis LED HDR Silpna mėlyna šviesa |
| TV imtuvas | Taip |
| Televizoriaus funkcijos | Teletekstas, DLNA, mikro pritemdymas, skaitmeninis triukšmo mažinimas, keturių branduolių procesorius, žaidimo režimas, balso valdymas, filmo kūrėjo režimas, maksimalus ryškumas, itin aiškus vaizdas, adaptyvus šviesos valdymas, mėlynos spalvos išplėtimas, kompiuterio režimas, spalvų derintuvas, kūno atspalvis, tėvų kontrolė |
| Analoginis vaizdo formatas | NTSC PAL SECAM |
| Skaitmeninės televizijos standartas | DVB-T DVB-T2 DVB-C HbbTV |
| Garsiakalbio formos faktorius | Integruotas |
| Garso išvesties režimas | Stereofoninis |
| Išėjimo galia vienam kanalui | 10 W |
| Išėjimo galia | 20 W |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Bluetooth“ | „Bluetooth 5.1“ |
| CI/PCMCIA | 1 |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (A tipo)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| HDMI | 3 (HDMI (A tipo)) |
| Garso linijos išvestis | 1 (3,5 mm mini lizdas) |
| S/PDIF išvestis optinė | 1 (TOSLINK) |
| Garso sąsaja | 1 (mini RCA) |
| Išmaniosios televizijos platforma | „Google“ televizija |
| Balso asistento palaikymas | „Google“ asistentas „Google“ pagrindinis puslapis |
| Maitinimo įrenginio tipas | Maitinimo šaltinis |
| Energijos suvartojimas veikimo metu | 39 kW/val. |
| Energijos suvartojimas budėjimo / miego režimu | 0,5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo etiketė | F |
| Įtrauktas laidas | Maitinimo kabelis |
| Pridedami priedai | Nuotolinio valdymo pultas, baterijos, greito paleidimo vadovas, garantijos kortelė |
| Plokščio ekrano tvirtinimo sąsaja | 200 x 200 mm |
| Išorinė spalva | Juoda |
| Įdiegtos RAM atminties talpa | 8 GB |
| Vidinės atminties dydis | 1,5 GB |
| Gylis | 86 mm, 223 mm |
| Ūgis | 509 mm, 542 mm |
| Plotis | 892 mm, 892 mm |
| Nominalus svoris | 5,3 kg |
| Svoris | 5,3 kg, 7 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 936 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 111 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 561 mm |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 5,3 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| EAN kodas | 5999576260138 |