Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | Thomson Q70 Series 85QG7S14. Ekrano įstrižainė: 2,16 m (85"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: QLED Pro, Ekrano forma: Plokščia, LED foninio apšvietimo tipas: QLED Pro. Išmanusis televizorius. Ekrano ryškumas: 350 cd/m², Kontrasto santykis (tipinis): 10000:1, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda |
| Vieneto dėžutės aukštis | 1.225 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 2.1 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,2 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 10000:1 |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 85 colių |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | QLED Pro |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| LED foninio apšvietimo tipas | QLED Pro |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 144 Hz |
| Ekrano forma | Butas |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p / 2560p / 720p |
| Įdiegta operacinė sistema | „Google“ televizija |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Bendroji sąsaja (CI) | Taip |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI prievadų kiekis | 4 |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 2 |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 24 W |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Įvadiniai metai | 2025 m. |
| Produkto spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Analoginio signalo formato sistema | NTSC |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 203 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 155 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 155 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| USB prievadas | Taip |
| Siuntimo dėžės gylis | 210 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 122,5 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 41,6 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 20 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2025811/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 2025811 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | 85QG7S14 |
| Modelio pavadinimas | 85QG7S14 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,5145 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 29,8 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 41,6 kg |