- Prekė sandelyje
TELEVIZORIUS QE65S95FATXXH SAMSUNG
TELEVIZORIUS QE65S95FATXXH SAMSUNG
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Plotis | 144.35 cm, 170 mm. |
| Gylis | 1.1 cm |
| Gylis su stovu | 26.79 cm |
| Aukštis | 82.94 cm, 935 mm. |
| Aukštis su stovu | 89.44 cm |
| Svoris | 29 kg, 35.7051 kg. |
| Svoris be stovo | 18.9 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Ekrano tipas | OLED |
| Ekrano įstrižainė | 65 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K OLED |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 100 Hz |
| Garso galia | 70 W |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | 2 x DVB-T2CS2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4. 3.5mm ausinių lizdas- Ne |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Bluetooth sąsaja | Taip. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen OS |
| VESA standartas | 400 x 300 |
| DLNA | Ne |
| NFC | Ne |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Ilgis | 1625 mm. |
| Pagaminimo šalis | HU |