Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Mažas ekranas. Didelė vertė.
Rinkitės kokybę. Gaukite geresnę vertę. Mėgaukitės svarbia vaizdo ir garso kokybe. Kompaktiškas ekranas, „Dolby Audio“ ir lengvas, berėmis konstrukcijos televizorius – tai europietiška kokybė už jūsų poreikius atitinkančią kainą.
Geresnis vaizdas su HD raiška
Aiškūs vaizdai. „Pixel Plus“ vaizdo ryškumas. Dėl didelės raiškos ir aiškių vaizdų šis LED televizorius rodo, kad kiekviena smulkmena yra svarbi.
„Dolby Audio“ – aiškūs ir ryškūs garsai
Klausykitės. Išgirskite kiekvieną akimirką. Tai krištolo skaidrumo „Dolby Audio“. Nuo dialogų iki šokių, nuo veiksmo filmų akimirkų iki stulbinančių gamtos scenų – galite mėgautis aiškesniu garsu tiek patalpose, tiek lauke, tiek kelyje.
Mažas, išmanus ir universalus
Dydis svarbus. Dėl mažo, lengvo ir kompaktiško dizaino šis išmanusis televizorius puikiai tinka bet kokiai erdvei. Gražiai dera tiek namuose, tiek keliaujant.
Europinės vertybės dizaino mąstyme
Rasti dizainą, kuris idealiai atitinka jūsų poreikius, gali reikšti viską. Berėmis rėmeliu. Apibrėžtas stovas. Europietiškos žinios. Čia susijungia dizainas, vaizdas ir garsas.
| Santrauka | „Philips 5500“ serijos 32PHS5500/12. Ekrano įstrižainė: 81,3 cm (32"), Ekrano raiška: 1280 x 720 pikselių, HD tipas: HD, Ekrano technologija: LCD, Ekrano forma: Plokščias, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.philips.co.uk/cp/32PHS5500_12/led-2k-led-tv |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,48 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,79 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,11 |
| Ekrano įstrižainė | 32 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 80 cm |
| Palaikomi ekrano atnaujinimo dažniai | 24 Hz / 25 Hz / 30 Hz / 50 Hz / 60 Hz |
| Ekrano raiška | 1280 x 720 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | HD |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 60 Hz |
| Ekrano forma | Butas |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1366 x 768 / 1920 x 1080 (HD 1080) / 640 x 480 (VGA) |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p / 576p / 720p |
| Internetinė televizija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Nepalaikoma |
| Išmanusis televizorius | Ne |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | Taip |
| Bendroji sąsaja (CI) | Ne |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Ne |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 2.3 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Garso dekoderiai | Dolby garsas |
| Garso išvesties kanalai | 2.0 kanalai |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 12 W |
| „Bluetooth“ | Ne |
| Ethernet LAN | Ne |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Signalo stiprumo indikacija | Taip |
| Stovo tipas | Kojos stovi |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Palaikomi garso formatai | AAC / FLAC / MP3 / WAV |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) / hibridinė logaritminė gama (HLG) |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP / GIF / HEIF / JPEG / PNG |
| Triukšmo mažinimas | Ne |
| Nuotraukų apdorojimo technologija | „Philips Pixel Plus HD“ |
| Palaikomi subtitrų formatai | ASS/SMI/SRT/SSA/SUB/TXT |
| Subtitrų funkcija | Taip |
| Teletekstas | 1000 puslapių |
| Teleteksto funkcija | Taip |
| Teleteksto standartai | Hipertekstas |
| Palaikomi vaizdo formatai | AV1 / AVC / AVI / H.264 / HEVC / HEVC / H.265 / MKV / MPEG1 / MPEG2 / MPEG4 / VP9 |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C / DVB-S / DVB-S2 / DVB-T / DVB-T2 / DVB-T2 HD |
| Derintuvo tipas | Skaitmeninis |
| Valdymo tipas | Nuotolinis |
| EKO režimas | Taip |
| Vaizdo išjungimas (radijui) | Taip |
| Miego laikmatis | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| „Philips“ technologijos (AV/TV) | Aukšto lygio grupė |
| Gylis (su stovu) | 185 mm |
| Gylis (be stovo) | 69 mm |
| Aukštis (su stovu) | 447 mm |
| Aukštis (be stovo) | 428 mm |
| Stovo plotis | 633 mm |
| Svoris (su stovu) | 3310 g |
| Svoris (be stovo) | 3250 g |
| Plotis (su stovu) | 715 mm |
| Plotis (be stovo) | 716 mm |
| Pakuotės gylis | 114 mm |
| Pakuotės aukštis | 480 mm |
| Pakuotės svoris | 4480 g |
| Pakuotės plotis | 790 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Stalinis stovas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Siuntimo dėžės gylis | 79 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 48 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 4,7399997711 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 11 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2302419/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2302419 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,04171 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 3,31 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 4,74 kg |