Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | LG 43QNED84A3C. Ekrano įstrižainė: 109,2 cm (43"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: QNED, Ekrano forma: Plokščia, LED foninio apšvietimo tipas: „Dynamic Edge-LED“. Išmanusis televizorius. Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,655 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.045 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,135 |
| Automatinis ryškumo valdymas | Taip |
| Ekrano įstrižainė | 43" |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 108 cm |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | QNED |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| LED foninio apšvietimo tipas | Dinaminis kraštinis LED |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 60 Hz |
| Ekrano forma | Butas |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | WebOS |
| Operacinės sistemos versija | 25 |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Vartotojų elektronikos valdymas (CEC) | SimpLink |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| RF prievadų kiekis | 1 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Garso dekoderiai | Dolby Digital |
| Garso išvesties kanalai | 2.0 kanalai |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| RMS vardinė galia | 20 W |
| Garso režimai | AI Sound Pro / Clear Voice Pro |
| Garsiakalbio kryptis | Šaudymas žemyn |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Ethernet LAN | Taip |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| Įvadiniai metai | 2025 m. |
| Skydinio montavimo sąsaja | 200 x 200 mm |
| Produkto spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Palaikomi garso formatai | AAC/AAC HE/AC3/AC4/apt-X/EAC3/MP2/MP3/PCM |
| Žaidimo funkcijos | Automatinis mažo delsos režimas (ALLM), žaidimo optimizavimo priemonė, HGiG, kintamas atnaujinimo dažnis (VRR) |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Dinaminis tonų atvaizdavimas / didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) / hibridinė logaritminė gama (HLG) |
| Vaizdo procesorius | „a7 Gen8“ dirbtinio intelekto procesorius, 4K raiška |
| Nuotolinio valdymo palaikymas išmaniajame telefone / planšetiniame kompiuteryje | Taip |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C / DVB-S / DVB-S2 / DVB-T / DVB-T2 |
| Derintuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 83 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 54 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| LG technologijos (AV/TV) | Dirbtinio intelekto akustinis derinimas / Dirbtinio intelekto ryškumo valdymas / Dirbtinio intelekto garsas / Dirbtinio intelekto super raiškos didinimas 4K / „Filmmaker ModeT“ / „LG Sound Sync“ / „Magic Remote Control“ / „ThinQT“ / Veikia su „Apple HomeKit“ / „WOW Orchestra“ |
| Gylis (su stovu) | 257 mm |
| Gylis (be stovo) | 49,9 mm |
| Aukštis (su stovu) | 634 mm |
| Aukštis (be stovo) | 567 mm |
| Stovo gylis | 257 mm |
| Stovo plotis | 845 mm |
| Svoris (su stovu) | 9800 g |
| Svoris (be stovo) | 9400 g |
| Plotis (su stovu) | 969 mm |
| Plotis (be stovo) | 969 mm |
| Pakuotės gylis | 142 mm |
| Pakuotės aukštis | 660 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 12100 g |
| Pakuotės plotis | 1055 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Stalinis stovas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pulto tipas | „Magic Remote MR25GA / MR25GB“ (JK, Italija) |
| „Google“ programos | „Google Cast“ / „Google Home“ |
| Išmanus balso atpažinimas | Taip |
| Vaizdo režimas | 10 būdų |
| Siuntimo dėžės gylis | 104,5 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 65,5 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 11,5 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 13,5 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2229719/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | G |
| EPREL registracijos numeris | 2229719 |
| EPREL versijos numeris | 1.002 |
| Modelis | 43QNED84A3C |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0924 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 9,8 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 11,5 kg |