Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | Hisense 100U8Q. Ekrano įstrižainė: 2,54 m (100"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: ULED, Ekrano forma: Plokščia, LED foninio apšvietimo tipas: Mini LED. Išmanusis televizorius. Reakcijos laikas: 6 ms, Kontrasto santykis (tipinis): 5000:1, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda, Pilka |
| Vieneto dėžutės aukštis | 1.49 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 2.39 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,215 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 5000:1 |
| Ekrano įstrižainė | 100 " |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 253 cm |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | ULED |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| LED foninio apšvietimo tipas | Mini LED |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 165 Hz |
| Reakcijos laikas | 6 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | Taip |
| Hibridinė transliuojama plačiajuostė televizija (HbbTV) | Taip |
| Hibridinio transliavimo plačiajuosčio ryšio televizijos (HbbTV) versija | 2.0.4 |
| Internetinė televizija | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | VIDAA |
| Operacinės sistemos versija | U9 |
| Išmanieji režimai | Kino kūrėjas / IMAX patobulintas |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Garso (K/D) įvestis | 1 |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| Bendrosios sąsajos „Plus“ (CI+) versija | 2.0 |
| Kompozitinio vaizdo įvestis | 1 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| RF prievadų kiekis | 2 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| Garso dekoderiai | „Dolby Atmos“ / „Dolby MS12“ / „DTS:X“ / „IMAX Enhanced“ |
| Garso išvesties kanalai | 4.1.2 kanalai |
| Įmontuotas žemųjų dažnių garsiakalbis | Taip |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| Ekvalaizeris | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 7 |
| RMS vardinė galia | 70 W |
| Žemųjų dažnių garsiakalbio RMS galia | 30 W |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Ethernet LAN | Taip |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis / Plastikas / Nerūdijantis plienas |
| Skydinio montavimo sąsaja | 1000 x 600 mm |
| Produkto spalva | Juoda, pilka |
| Stovo spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| DI našumas | Taip |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium Pro“ |
| Foninio apšvietimo pritemdymo technologija | Vietinis pritemdymas |
| Žaidimo funkcijos | Automatinis mažo delsos režimas (ALLM), žaidimų juosta, kintamas atnaujinimo dažnis (VRR) |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „Dolby Vision“ / „Dolby Vision IQ“ / didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) / didelis dinaminis diapazonas 10+ (HDR10 Plus) / didelis dinaminis diapazonas 10+ adaptyvus (HDR10 Plus adaptyvus) / hibridinė logaritminė gama (HLG) |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Teleteksto funkcija | Taip |
| Palaikomi vaizdo formatai | AV1 / H.264 / HEVC / MPEG2 / MPEG4 / SHVC / VP9 |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C / DVB-S / DVB-S2 / DVB-T2 |
| Derintuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 380 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 127 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | D |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 530 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| „Hisense“ technologijos (AV/TV) | 4K dirbtinio intelekto raiškos didinimas / „Dolby Atmos®“ / „Dolby VisionT“ / „Hi-View“ variklis / „IMAX Enhanced“ / MEMC (judesio įvertinimo ir kompensavimo sistema) / „Quantum Dot Colour“ |
| Gylis (su stovu) | 500 mm |
| Gylis (be stovo) | 43 mm |
| Aukštis (su stovu) | 1332 mm |
| Aukštis (be stovo) | 1281 mm |
| Stovo gylis | 500 mm |
| Stovo plotis | 1670 mm |
| Svoris (su stovu) | 73200 g |
| Plotis (su stovu) | 2239 mm |
| Plotis (be stovo) | 2239 mm |
| Pakuotės gylis | 225 mm |
| Pakuotės aukštis | 1490 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 94000 g |
| Pakuotės plotis | 2398 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Stalinis stovas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Siuntimo dėžės gylis | 239 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 149 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 94 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 21,5 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2378016/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| EPREL registracijos numeris | 2378016 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,7656 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 73,2 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 94 kg |