Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
QLED+ technologija Ryškūs, tikroviški vaizdai. Viso diapazono HDR Kiekvienas atspalvis, kiekviena detalė. 120 Hz VRR Sklandus žaidimas be ekrano plyšinėjimo. MEMC Sumažinkite judesio suliejimą ir vėlavimą nuotraukoje. Dolby Vision Stulbinantis ryškumas, kontrastas ir spalvos. „Dreamind™“ dirbtinio intelekto procesorius Greitesnė ir sklandesnė patirtis. Ryškūs, tikroviški vaizdai „QLED+“ sujungia kvantinių taškų technologiją su pažangiais algoritmais, kad pagerintų spalvų tikslumą ir intensyvumą, todėl vaizdai tampa subtilesni ir rafinuotesni. „Dreamind™“ dirbtinio intelekto procesorius. Greitesnė ir sklandesnė patirtis. „Dreamind™“ dirbtinio intelekto procesorius pagerina vaizdo kokybę realiuoju laiku analizuodamas ir tobulindamas kiekvieną kadrą. Jis naudoja išsamią „DREAME“ vaizdo kokybės duomenų bazę, kad perteiktų ryškias spalvas ir smulkias detales. „Dolby Vision“ – stulbinantis ryškumas, kontrastas ir spalvos Patobulina kiekvieną sceną stulbinančiu ryškumu, kontrastu ir sodriomis spalvomis, tiksliai reguliuojant šviesumą / tamsumą ir naudojant platesnę paletę, kad vaizdai būtų įtraukiantys. Viso diapazono HDR Tikslios spalvos, subalansuota šviesa ir šešėliai Q100 suderinamas su visais pagrindiniais HDR formatais, įskaitant „Dolby Vision“, HDR10+, HDR10 ir „Hybrid Log-Gamma“ (HLG). Mėgaukitės plačiausiu HDR turinio pasirinkimu su optimizuotu ryškumu, kontrastu ir spalvų tikslumu kiekvienoje scenoje. 120 Hz HSR Sklandus vaizdas ir nauja žaidimų patirtis Ekranas pasiekia aukštą atnaujinimo dažnį dėl 120 Hz HSR technologijos. Tai užtikrina sklandų ir aiškų žiūrėjimo potyrį, pašalinant susirūpinimą dėl šešėliavimo ir vaizdo vilkimo. MEMC Sumažina judesio suliejimą ir vėlavimą nuotraukoje Jis apskaičiuoja objektų judėjimą vaizdo įrašuose, įterpia kadrus, kad sumažintų suliejimą ir vėlavimą, taip padidindamas vaizdo įrašo sklandumą. Įvairiapusė akių priežiūra Rūpinimasis jūsų regėjimo ateitimi Mūsų pažangi akių apsaugos sistema sujungia mirgėjimo prevencijos technologiją, mėlynosios šviesos mažinimą ir aplinkos šviesos prisitaikymą, kad sumažintų akių įtampą ir trumparegystės riziką, užtikrindama patogų žiūrėjimą visai šeimai. Dolby Audio garsas, iš naujo apibrėžtas Garso mokslas, įsitraukimo menas. Mūsų technologija užtikrina, kad kiekviena nata, kiekvienas ritmas ir kiekvienas žodis būtų perteikti tiksliai ir aistringai, todėl jūsų garso kelionė bus nepamirštama. „Bluetooth“ garsas Išjunkite televizoriaus ekraną, perjunkite į garso režimą ir jis akimirksniu transformuosis į jūsų išskirtinį koncertą. Dinaminis fonas Adaptyvūs vaizdai sinchronizuojami su turiniu Dinamiški žodžiai Sinchronizuoti dainų tekstai, judantys kartu su muzika Ekranas išjungtas Išjunkite ekraną, palikdami garsą aktyvų Sklandus sinchronizavimas ir išmanioji pagalba – lengvas naudojimas
„Google TV“ – suasmeninkite savo televizorių Atraskite naujų filmų ir serialų iš visų savo prenumeratų ir jums prieinamo turinio. Pasiūlymai, pagrįsti tuo, ką žiūrėjote ir kas jus domina, padės lengviau rasti kitą mėgstamiausią. „Hey Google“ – balso valdymas be rankų Jūsų televizorius dabar naudingesnis nei bet kada anksčiau. Klauskite „Google“ apie orus, sporto rezultatus ir daugiau ir gaukite atsakymus tiesiai ekrane. Peržiūrėkite ir valdykite suderinamus išmaniuosius namų įrenginius balsu. Vaiko profilis. Saugus, smagus turinys jauniems žiūrovams. Vaikų žiūrėjimo režimas siūlo amžiui tinkamą turinį, laiko apribojimus, saugos funkcijas, akių apsaugą, paprastą valdymą ir gali apimti interaktyvų mokymąsi, užtikrinant sveiką ir įtraukiančią žiūrėjimo patirtį vaikams. „Google Meet“ – suartėkite per „Google Meet“ „Google Meet“ – „Google“ vaizdo konferencijų įrankis, leidžiantis nuotoliniu būdu rengti susitikimus, skambinti ir dalytis ekranu. Jis tinka įmonėms, mokykloms ir individualiems asmenims efektyviam bendradarbiavimui internetu. „Google“ nuotraukos Jūsų privatus nuotraukų albumas „Google“ sukurta „Google Photos“ yra nuotraukų saugojimo ir bendrinimo paslauga. Ji siūlo automatinio atsarginių kopijų kūrimo, paieškos ir redagavimo funkcijas bei dirbtinio intelekto valdomus įrankius. Integruota „Chromecast“ funkcija. Kelių ekranų sąveika ir ekrano veidrodinis atvaizdavimas vienu spustelėjimu. „Google“ sukurta technologija „Chromecast built-in“ leidžia vartotojams transliuoti mediją iš įrenginių į suderinamus televizorius ar garsiakalbius per „Wi-Fi“. Ji pasižymi paprastu valdymu ir aukštos kokybės garsu, be to, ją galima įsigyti kai kuriuose įrenginiuose arba per adapterio adapterį. Rask mano nuotolinio valdymo pultą – niekada neprarask kontrolės Pametėte nuotolinio valdymo pultą? Jokių problemų. Tiesiog paspauskite televizoriaus maitinimo mygtuką ir ekrane palieskite mygtuką „Rasti mano nuotolinio valdymo pultą“, kad suaktyvintumėte garsinį įspėjimą iš nuotolinio valdymo pulto ir jį būtų lengva rasti.
| Santrauka | „Dreame Vivid QLED TV Q100“. Ekrano įstrižainė: 127 cm (50"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: QLED, Ekrano forma: Plokščia, LED foninio apšvietimo tipas: Tiesioginio apšvietimo LED. Išmanusis televizorius. Judesių interpoliacijos technologija: ME/MC (judesio įvertinimo ir judesio kompensavimo technologija), Ekrano ryškumas: 350 cd/m², Reakcijos laikas: 9,5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://global.dreametech.com/products/dreametv-q100?srsltid=AfmBOoodMTLQNraCuqqMFaZscskmmfU0E-iGHK031rlDwoklT9eXU0P4 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,75 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.21 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,125 |
| Ryškumo vienodumas | 0–55 % |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 50 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 126 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | QLED |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| LED foninio apšvietimo tipas | Tiesioginio apšvietimo LED |
| Judesio interpoliacijos technologija | ME/MC (judesio įvertinimo judesio kompensavimas) |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 50 Hz |
| Reakcijos laikas | 9,5 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Integruotas „Chromecast“ | Taip |
| Tolimojo lauko balso sąveika | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | „Google“ televizija |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Bendroji sąsaja (CI) | Taip |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| Kompozitinio vaizdo įvestis | 1 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| RF įvestis | 2 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| Garso dekoderiai | Dolby Atmos / Dolby Audio |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 20 W |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.1 |
| Ethernet LAN | Taip |
| Žiniatinklio naršyklė | Ne |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Skydinio montavimo sąsaja | 200 x 200 mm |
| Produkto spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Žaidimo funkcijos | Kintamas atnaujinimo dažnis (VRR), automatinis mažo delsos režimas (ALLM) |
| Žaidimo režimas | Taip |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „Dolby Vision“ / didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) / didelis dinaminis diapazonas 10+ (HDR10 Plus) |
| Kelių ekranų | Taip |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C / DVB-S / DVB-S2 / DVB-T / DVB-T2 |
| Derintuvo tipas | Skaitmeninis |
| Balso valdymas | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 79 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 65 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 110 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,4 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Procesorius | Dreamind AI |
| RAM talpa | 2 GB |
| Gylis (su stovu) | 255,8 mm |
| Gylis (be stovo) | 80,4 mm |
| Aukštis (su stovu) | 716,1 mm |
| Aukštis (be stovo) | 654,7 mm |
| Svoris (su stovu) | 7800 g |
| Svoris (be stovo) | 7600 g |
| Plotis (su stovu) | 1110 mm |
| Plotis (be stovo) | 1110 mm |
| Pakuotės gylis | 124 mm |
| Pakuotės aukštis | 748 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 10600 g |
| Pakuotės plotis | 1206 mm |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Garantinė kortelė | Taip |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pulto tipas | Balso nuotolinio valdymo pultas / 8A |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Baterijos tipas | AAA |
| Integruotas procesorius | Taip |
| „Google“ programos | „Google Meet“ / „Google“ nuotraukos |
| Hibridinė logaritminė gama (HLG) | Taip |
| Palaikomų baterijų skaičius | 2 |
| Procesoriaus architektūra | ARM Cortex-A55 |
| Bendra saugojimo talpa | 16 GB |
| Siuntimo dėžės gylis | 121 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 75 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 10,6000003814697 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 12,5 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2503679/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 2503679 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelio pavadinimas | Ryškus QLED televizorius Q100 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,1134 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 7,8 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 10,6 kg |