Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Dahua Technology LTV55-QSD400“. Ekrano įstrižainė: 139,7 cm (55"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: QLED, Ekrano forma: Plokščia. Išmanusis televizorius. Ekrano ryškumas: 300 cd/m², Reakcijos laikas: 6 ms, Kontrasto santykis (tipinis): 1300:1, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Dedicated-Products/Project-Exclusive/Display/LTV55-QSD400 (tik Baltijos šalyse) |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,81 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 1.32 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,12 |
| Spalvų gamos standartas | „Adobe RGB“ / DCI-P3 / NTSC / sRGB |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1300:1 |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 55 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 139 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Ekrano technologija | QLED |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 60 Hz |
| Reakcijos laikas | 6 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Programėlių platinimo platforma | „Google Play“ |
| Integruotas „Chromecast“ | Taip |
| Internetinė televizija | Taip |
| Muzikos programėlės | „YouTube“ muzika |
| Įdiegta operacinė sistema | „Android“ televizorius |
| Operacinės sistemos versija | 11 |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Vaizdo įrašų programėlės | „Netflix“ / „YouTube“ |
| Garso (K/D) išvestis | 1 |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | Taip |
| Bendroji sąsaja (CI) | Taip |
| Kompozitinio vaizdo įvestis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| Garso dekoderiai | Dolby AC4 / Dolby Digital / Dolby Digital Plus / Dolby MS12 |
| Garso išvesties kanalai | 2.0 kanalai |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 16 W |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.1 |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 300 x 300 mm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Stovo spalva | Juoda |
| Stovo tipas | Kojos stovi |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Palaikomi garso formatai | AAC/AC3/HE-AAC/MPEG-1/MPEG-2 |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP / GIF / JPEG / PNG / WEBP |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Palaikomi vaizdo formatai | AV1 / H.264 / H.265 / HEVC / MPEG / MPEG1 / MPEG2 / MPEG4 / VC-1 / VP8 / VP9 |
| Analoginio signalo formato sistema | PAL/SECAM |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C / DVB-S / DVB-S2 / DVB-T / DVB-T2 |
| Derintuvų skaičius | 2 imtuvai |
| Derintuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Veikia su „Google Assistant“ | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 84 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 82 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 160 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Darbinė temperatūra (TT) | 5–40 °C |
| S/PDIF išvestis | 1 |
| Gylis (be stovo) | 89 mm |
| Aukštis (be stovo) | 720 mm |
| Svoris (su stovu) | 11100 g |
| Plotis (su stovu) | 1226 mm |
| Plotis (be stovo) | 1226 mm |
| Pakuotės gylis | 120 mm |
| Pakuotės aukštis | 804 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 14900 g |
| Pakuotės plotis | 1321 mm |
| Stalinis stovas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Siuntimo dėžės gylis | 132 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 81 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 17 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 12 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1890504/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | G |
| EPREL registracijos numeris | 1890504 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | DHI-LTV55-QSD400 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,1283/0,132 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 11,1 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 17 kg |