- Prekė sandelyje
TELEVIZORIUS 85PUS8510/12 PHILIPS
TELEVIZORIUS 85PUS8510/12 PHILIPS
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Plotis | 189.4 cm, 245 mm. |
| Gylis | 9.6 cm |
| Gylis su stovu | 37.9 cm |
| Aukštis | 109.7 cm, 1250 mm. |
| Aukštis su stovu | 115.8 cm |
| Svoris | 56 kg, 67.51 kg. |
| Svoris be stovo | 53.52 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Įtampa | 100 - 240V |
| Energinio efektyvumo klasė | D |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 W |
| Ekrano tipas | UHD/QNED/QLED |
| Ekrano įstrižainė | 85 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K QLED |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 60 Hz |
| Garso galia | 20 W. Vidinė atmintis, GB- 8. USB 2.0 jungčių skaičius- 2 |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo), Dolby Digital, DTS:X, Dolby Atmos |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| S/PDIF jungtis | Taip. 3.5mm ausinių lizdas- Taip |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| Ethernet LAN (RJ | 45) lizdas- Taip |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Optinė garso jungtis | Taip |
| Bluetooth sąsaja | Taip. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| VESA standartas | 600 x 400 |
| DLNA | Taip |
| NFC | Ne |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Išmanusis valdymo pultelis | Ne |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 mėn |
| Komplekte | 2 x AAA baterijos, saugos instrukcijos ir teisinė informacija, nuotolinis valdymas, stalinis stovas, maitinimo laidas, greito naudojimosi vadovas |
| Gamybos metai | 2025 |
| Ilgis | 2080 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |