- Prekė sandelyje
TELEVIZORIUS 65PUS8510/12
TELEVIZORIUS 65PUS8510/12
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Plotis | 1.446 cm, 1600 mm. |
| Gylis | 9.1 cm |
| Gylis su stovu | 32.2 cm |
| Aukštis | 83.8 cm, 982 mm. |
| Aukštis su stovu | 90 cm |
| Svoris | 15.35 kg, 22.21 kg. |
| Svoris be stovo | 14.88 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Įtampa | 100 - 240V |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 W |
| Energijos suvartojimas išjungties režimu | 0 W |
| Ekrano tipas | LED |
| Ekrano įstrižainė | 65 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K QLED |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 60 Hz |
| Garso galia | 20 W. Vidinė atmintis, GB- 8. USB 2.0 jungčių skaičius- 2 |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo) |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| S/PDIF jungtis | Taip. 3.5mm ausinių lizdas- Taip |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| Ethernet LAN (RJ | 45) lizdas- Taip |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Optinė garso jungtis | Taip |
| Bluetooth sąsaja | Taip. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| VESA standartas | 400 x 300 |
| DLNA | Taip |
| NFC | Ne |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Išmanusis valdymo pultelis | Ne |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 mėn |
| Komplekte | 2 x AAA baterijos, saugos instrukcijos ir teisinė informacija, nuotolinis valdymas, stalinis stovas, maitinimo laidas, greito naudojimosi vadovas |
| Gamybos metai | 2025 |
| Ilgis | 160 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |