- Prekė sandelyje
Televizorius 65PML9019/12 Philips
Televizorius 65PML9019/12 Philips
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Plotis | 145.1 cm, 1600 mm. |
| Gylis | 8.5 cm |
| Gylis su stovu | 31.3 cm |
| Aukštis | 84.4 cm, 995 mm. |
| Aukštis su stovu | 90.4 cm |
| Svoris | 215 kg, 29.3 kg. |
| Svoris be stovo | 21 kg |
| Spalva | Pilka sp |
| Įtampa | 220 - 240V |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 W |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Ekrano įstrižainė | 65 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 144 Hz |
| Garso galia | 40 W. Vidinė atmintis, GB- 8 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | "P5 Perfect Picture Engine". USB 2.0 jungčių skaičius- 1 |
| Garso sistema | 2.0 ch |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2. USB 3.x jungčių skaičius- 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | Standartinis A tipo, HDMI 2.0, HDMI 2.1 |
| S/PDIF jungtis | Taip. 3.5mm ausinių lizdas- Taip |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Taip |
| Ethernet LAN (RJ | 45) lizdas- Taip |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Optinė garso jungtis | Taip |
| Bluetooth sąsaja | Taip |
| Kitos jungtys | HDMI-CEC. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| DLNA | Taip |
| NFC | Ne |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | Taip |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Išmanusis valdymo pultelis | Taip |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 mėn |
| Komplekte | Nuotolinis valdymas, 2 x AAA baterijos, stalinis stovas, maitinimo laidas, trumpa instrukcija, saugos instrukcijos ir teisinė informacija |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ilgis | 170 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |