Philips 75PUS9010/12
Philips 75PUS9010/12
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Brand | Philips |
| Weight | 36.916 kg. |
| Width | 0.2 m. |
| Height | 1.11 m. |
| TVX01 Diagonāle collās | 75" |
| TVX04 Ekrāna izšķirtspēja | Ultra HD 4K (3840 x 2160) |
| TVX03 Atjaunošanas frekvence | 144 Hz |
| Tūneris | DVB T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Skaņas jauda | 10 W x 2 + 30 W sabvuferis |
| Audio signāla digitālā izeja | Ir |
| TVX12 USB | 2 (USB 2.0) |
| TVX14 VESA izmērs | 300 x 300 mm |
| Izmēri kopā ar statīvu (PxAxD) | 1670 x 992 x 332 |
| Svars ar statīvu | 30 |
| Izmēri bez statīva (PxAxD) | 1670 x 972 x 85 |
| Svars bez statīva | 29,48 |
| TVX15 Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| TVX07 Operētājsistēma | Titan OS |
| Krāsa | Melna, Melna |
| Balss vadība | Ir iespēja lietot ar Smart pulti, Ir |
| Smart Remote Control | Ir komplektā |
| TVX09 Wi-Fi | Ir, iebūvēts |
| TVX05 Micro Dimming | Micro Dimming Pro |
| Ambilight | Ir, no divām pusēm un no augšas |
| Video ierakstīšanas iespēja | Nav |
| Picture-In-Picture | Nav |
| Miracast tehnoloģija | Ir |
| TVX11 Tālvadības pults | Smart pults |
| TVX13 HDMI | 4 |
| Enerģijas patēriņa klase | E |
| TVX10 Bluetooth | Ir |
| Ekrāna tips | Plakans (Flat) |
| Gada energopatēriņš | Nav informācijas |
| Elektroenerģijas patēriņš aktīvā režīmā | Nav informācijas |
| TVX02 Ekrāna izmērs (cm) | 189 |
| Micro Dimming tehnoloģija | Ir |
| Apgaismojuma tehnoloģija | Ir |
| Smart TV tehnoloģija | Ir |
| Wi-Fi atbalsts | Ir |
| High dynamic range (HDR) | HDR10+, HLG, Dolby Vision |
| TVX06 Attēla procesors | P5 Perfect Picture Engine |
| Skaņas sistēma | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X |
| Televizora tips | QLED 4K |
| Apgaismojums | LED |
| Smart TV platforma | Titan OS |
| Garantija juridiskām personām | 1 gads |
| Energopatēriņš (1000 stundas) | 90 |
| Stiprinājums komplektā | Nav |
| Energy Label Type | 5 |
| Platums (bez statīva) | 1670 mm |
| Augstums (bez statīva) | 972 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 85 mm |
| Platums (ar statīvu) | 1670 |
| Dziļums (ar statīvu) | 332 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 992 mm |