-
−2%
LG QNED AI 55QNED86A3A televizorius 139,7 cm (55 colių) 4K Ultra HD išmanusis televizorius Wi-Fi juodas
LG QNED AI 55QNED86A3A televizorius 139,7 cm (55 colių) 4K Ultra HD išmanusis televizorius Wi-Fi juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Stovo tipas | Centrinis stovas |
| Įvadiniai metai | 2025 m. |
| Skydinio montavimo sąsaja | 300 x 300 mm |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 113 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 63,9 kWh |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Aukštis (be stovo) | 716 mm |
| Stovo plotis | 50 cm |
| Gylis (be stovo) | 29,7 mm |
| Plotis (be stovo) | 1236 mm |
| Stovo gylis | 26 cm |
| Svoris (be stovo) | 15,5 kg |
| Plotis (su stovu) | 1236 mm |
| Gylis (su stovu) | 260 mm |
| Aukštis (su stovu) | 786 mm |
| Svoris (su stovu) | 19,3 kg |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| WiSA paruoštas | Taip |
| Foninio apšvietimo pritemdymo technologija | Vietinis pritemdymas |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10), Hibridinė logaritminė gama (HLG), Kino kūrėjo režimas, Dolby Vision, Dinaminis tonų atvaizdavimas |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| 4K „Ultra HD“ raiškos didinimas | Taip |
| DI našumas | Taip |
| Žaidimo funkcijos | Automatinis mažo delsos režimas (ALLM), žaidimo optimizavimo priemonė, HGiG, kintamas atnaujinimo dažnis (VRR) |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| Kelių peržiūrų | Taip |
| Palaikomi garso formatai | EAC3, PCM AC3, MP2, MP3, Aukštasis išsilavinimas ir akademinė akademija (HE-AAC), AC4, AAC, apt-X |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pulto tipas | MR25GA / MR25GB (JK, Italija) |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Stalinis stovas | Taip |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| LED foninio apšvietimo tipas | Mini LED |
| Automatinis ryškumo valdymas | Taip |
| Palaikomi ekrano atnaujinimo dažniai | 144 Hz |
| Judesio interpoliacijos technologija | Judesio profesionalas |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 120 Hz |
| Ekrano forma | Butas |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 139 cm |
| Ekrano įstrižainė | 139,7 cm (55") |
| Ekrano technologija | QNED |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Garsiakalbio kryptis | Šaudymas žemyn |
| Patobulintas garso grąžinimo kanalas (eARC) | Taip |
| Garso režimai | „Clear Voice Pro“ |
| Garso dekoderiai | Dolby Digital |
| Automatinis garsumo lygintuvas | Taip |
| Garso išvesties kanalai | 2.0 kanalai |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 20 W |
| Bendroji sąsaja (CI) | Taip |
| RF prievadų kiekis | 2 |
| RF jungties tipas | F, IEC |
| Vartotojų elektronikos valdymas (CEC) | SimpLink |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Kompiuterio įvestis (D-Sub) | Ne |
| HDMI prievadų kiekis | 4 |
| „Google“ programos | „Google Cast“ |
| Vaizdo režimas | 10 būdų |
| Išmanus balso atpažinimas | Taip |
| Derintuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-T, DVB-C, DVB-S2, DVB-S DVB-T2 |
| Internetinė televizija | Taip |
| Operacinės sistemos versija | 25 |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | Taip |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | WebOS |
| LG technologijos (AV/TV) | Dirbtinio intelekto akustinis derinimas, LG garso sinchronizavimas, Veikia su „Apple HomeKit“, Judesio profesionalas, WOW orkestras, Magiškas nuotolinio valdymo pultas, AI Sound Pro „ThinQ™“, „Bluetooth“ erdvinio garso atkūrimas |