- Nauja
TV LG LG OLED77G51LW, 77 ", 4K OLED
TV LG LG OLED77G51LW, 77 ", 4K OLED
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 8*
d. d.
| Gross weight | 0.26 kg, 45.60 kg |
| Producer product name | AHV300-2TU31-CRD, BFL623MB3 |
| Producer product family | HV300, Microwave Oven |
| Warranty | 24 month(s), 24 month(s) |
| Net weight | 33.60 kg |
| Other features | Customizable RGB lighting support; Intel XMP 3.0 Support |
| Producer | LG |
| Microwave power | 800 W |
| Device type | With plate |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| PET | 5.5 g |
| Tare weight (kg) | 12.00 kg |
| Volume (m3) | 0.47 m³ |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 224.00 mm |
| Gross width (mm) | 1875.00 mm |
| Gross height (mm) | 1126.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 9600.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 2400.00 g |
| Ferrous metals | 10.40 g |
| Tare other | 1.7 g |
| Wooden | 32.40 g |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Hard drive size | 2.5 " |
| Hard drive capacity | 2000 GB |
| Colour of product | Red, Black |
| Display | Yes |
| Interface | USB 3.1 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Memory clock speed | 3600 MHz |
| Memory form factor | 288-Pin DIMM |
| Memory voltage | 1.4 V |
| ECC | No |
| Component for | PC/server |
| Memory layout (modules x size) | 2x16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Registered | No |
| CAS latency | CL40 |
| Graphics adapter memory type | GDDR7 |
| Discrete graphics adapter memory | 16 GB |
| Capacity | 20 L |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Graphics processor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Type | Built-in |
| Width | 59.5 cm, 172.000 cm. |
| Height | 38.2 cm, 99.000 cm. |
| Depth | 33.5 cm, 16.000 cm. |
| Child lock | Yes |
| Grill | No |
| Steam function | No |
| Convection | No |
| Defrost function | No Defrost |
| Oven size | 20 L |
| Number of microwave power levels | 5 |
| Weight Gross | 40000 g. |