- Nauja
Aukšto stiprinimo vidaus antena su dažnių diapazonu nuo 470 iki 862 MHz ir 75 Ω impedancija. Veikia su DC maitinimo šaltiniu, 12 V įtampa, komplekte yra instrukcija ir DC kabeliai.
Aukšto stiprinimo vidaus antena su dažnių diapazonu nuo 470 iki 862 MHz ir 75 Ω impedancija. Veikia su DC maitinimo šaltiniu, 12 V įtampa, komplekte yra instrukcija ir DC kabeliai.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Vidinė antena su dideliu signalo stiprinimu, dažnių diapazonas 470 - 862 MHz ir impedancija 75 Ω. Veikia iš nuolatinės srovės (DC) šaltinio su 12 V įtampa, komplekte yra vartotojo vadovas ir DC kabeliai.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Vieta | Viduje |
| Impedancija | 75 Ω |
| Dažnių diapazonas | 470 - 862 MHz |
Maitinimas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| DC įtampa | 12 V |
Pakuotės duomenys | |
| Kiekis | 1 |
Pakuotės turinys | |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Kabeliai įtraukti | DC |
| Stovas įtrauktas | Ne |
Įspėjimas dėl saugumo | |
| Įspėjimai | Įspėjimas: nenaudokite produkto itin drėgnose sąlygose, kad išvengtumėte elektronikos pažeidimo. Šiame produkte yra elektroninių komponentų, kurie gali būti kenksmingi aplinkai. Neatsikratykite jo įprastame šiukšlių konteineryje. |