LG 32LQ631C televizorius 81,3 cm (32 colių) Full HD Smart TV Wi-Fi juodas
LG 32LQ631C televizorius 81,3 cm (32 colių) Full HD Smart TV Wi-Fi juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Product colour | Black |
| On/off switch | Yes |
| Panel mounting interface | 200 x 200 mm |
| VESA mounting | Yes |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy saving mode | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Number of OSD languages | 36 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Height (with stand) | 510 mm |
| Width (with stand) | 812 mm |
| Depth (with stand) | 142 mm |
| Weight (without stand) | 4.65 kg |
| Width (without stand) | 736 mm |
| Weight (with stand) | 4.7 kg |
| Height (without stand) | 464 mm |
| Stand width | 60.6 cm |
| Depth (without stand) | 180 mm |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Web browser | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| HGiG mode | Yes |
| Processor | α5 Gen5 AI |
| Audio formats supported | AAC, apt-X, WMA, AC3, MP2, MP3, HE-AAC, EAC3, DTS, PCM |
| Subtitles function | Yes, Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Video upscaling | Yes |
| Hybrid Log-Gamma (HLG) | Yes |
| Noise reduction | No |
| Teletext function | Yes |
| Teletext | 2000 pages |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Power supply cable | Yes |
| Battery type | AA |
| Desktop stand | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Remote control included | Yes |
| Remote control type | L-con |
| Display diagonal | 81.3 cm (32") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| HD type | Full HD |
| Screen shape | Flat |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| LED backlighting type | Direct-LED BLU |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Display technology | LCD |
| Clear sound | Yes |
| Sound modes | Clear Voice III |
| RMS rated power | 10 W |
| Number of speakers | 2 |
| Audio decoders | DTS |
| Audio codecs | AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Digital audio optical out | 1 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Common interface (CI) | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Composite video in | 1 |
| PC in (D-Sub) | No |
| RF ports quantity | 2 |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| HDMI | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85287280 |
| Digital signal format system | DVB-T2, DVB-T, DVB-C, DVB-S2, DVB-S |
| Tuner type | Analog & digital |
| Warnings | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point., The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord. |
| Sports alerts | Y |
| Timeshift | Yes |
| Operating system installed | WebOS |
| Operating system version | WebOS22 |
| Digital Video Recorder (DVR) | Y |
| Smart TV | Yes |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |