- Nauja
Xiaomi Hypercharge Combo Universal White AC Indoor
Xiaomi Hypercharge Combo Universal White AC Indoor
Xiaomi Hypercharge Combo Universal White AC Indoor
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Product colour | White |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum power | 120 W |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input current | 3 A |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 40 °C |
| Height | 28.8 mm |
| Width | 56.1 mm |
| Weight | 170 g |
| Depth | 77.2 mm |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Power source type | AC |
| Charger compatibility | Universal |
| Wireless charging | No |
| Charger type | Indoor |
| Cables included | USB Type-C |
| Manual | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |